| 123anonimul123 a întrebat:

Salut
contul meu de Facebook a fost raportat de catre un prieten ca fiind cont fals in gluma si cei de la Facebook mi.au dezactivat contul credeti ca il mai pot recupera?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-l recuperezi daca: dovedesti ca esti tu, trimitand copie dupa cardul de identitate, cu numele real care corespunde cu cel din contul de FB, si daca ai 14 ani impliniti.
(evident ca ai 14 ani, daca ai deja Card de Identitate laughing