| JojolinadinGalati a întrebat:

Bunahappy. Urmeaza ca prietena mea cea mai buna sa`si faca majoratu` si as vrea sa stiu i`as putea lua.Si ink ceva cu ce as putea eu sa ma imbrac tinand cont majoratul se desfasoara la un local dintr`o comuna.Multumesc anticipat:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.fiindcaesi prietena ei cea mai buna stii ce gusturi are.mie un parfum destul de sofisticat mi se pare o alegere perfeta. Cat despre vestimentatie o rochita de vara putin mai eleganta, cu voal, o culoare deshisa si nu foarte foarte sclipicioasa ar fi mai mult decat buna. (pana la urma.e o dovada de bun gust si nici nu e nunta sa te duci cu vreun volan supradimensionat nu?)