| gina09 a întrebat:

Buna
urmeaza ziua mea in curand fac 14 ani.m-am gandit sa fac o petrecere in pijama.eu stau la bloc si doar 2 camerecryingatunci m-am gandit sa-mi chem preietenele la mine pe la amiaz si pana seara cand o sa fiu si singura acasa ca sa nu avem parinti pe cap ce credeti este o idee buna? imi puteti da niste idei de activitati pe care le putem face? pe langa filme, muzica, si altele? P. S. cum sa imi aranjez camera. ma gandeam la ceva perne puse pe jos sau simplu.
fundita pentru cele mai bune idei:X:Xlove struck

1 răspuns:
| moxu1991 a răspuns:

Ok gina, in primul rand La multi ani, in al 2 lea, nu crezi ca faza cu petrecerea in pijama e prea copilararesc? adica pe cine vezi tu sa vina la tine in pijamale, sa fim seriosi.nu trebuie sa faci ceva special, si in al 2 lea rand nu cred ca e nevoie sa chemi numai fete, nu ar avea nici un farmec.cheama si baieti,care crezi tu ca ar merita sa vina,ca sa nu stai cu griji,muzica,dansuri,posibil si un gratar,ceva usor de baut,in afara de suc,pentru fete un garone sau lichior mai slab, pentru baieti un vin sau o bere, dar fara sa intreceti masura.si va bagati la un joc de carti sau ceva de genu.pe bune, ideea cu filmu nu mi se pare prea buna, adica ce petrecere ar fi aia sa stai sa te uiti la film.si stai linistita ca sunt de ajuns 2 camere. puteti fii 4-5-6 fete si 3-4 baieti si ar fi perfect. distractie fara nimic altceva.
bafta