| fluture2404 a întrebat:

Dau o petrecere de revelion si nu stiu ce activitati putem face in afara de filme.....imi puteti da cateva idei va rog! ( suntem de varsta 14-15 ani.)
dau funda pentru cele mai bune activitati!

7 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Sa va distraaati.Ascultand muzica de petrecere, sunand cu nr ascuns, stingi lumina si incepeti sa va amintiti chesti din trecut ca intre fete etc

| neutrino a răspuns:

Muzica si dans.

| DieBitch a răspuns:

Sa beti un pahar de sampanie. asculati muzica, aruncati 2-3 petarde si mai voribti, povestiti intre voi ..mancati tongue.ce alte activitati ati putea avea? laughing

| GrimReapper a răspuns:

Incercati sa ascultati fiecare cate un partaj dintr-o melodie apoi sa o ghiciti
sau ati putea sa dansati. Puteti face si mima. Poate glume.Sa comentati filmele la care va uitati sau sa faceti un joc de rol pe baza filmului.Se mai poate si sahul sau table.Jocul ''Cameleon''. Alege o activitate.Toate sunt placute si amuzante.

| GrimReapper a răspuns:

Fantanita

| lologfo a răspuns:

Salut uite niste activitati misto:puteti juca jocul cu sticla daca inviti si fete, puteti face concursuri de mancare. puteti juca adevar sau provocare, sau sa faceti poze, nah faceti traznai...ar fi super. fundita?

| Liana9524 a răspuns:

-Muzica (dans evident!)
-program amuzant(ex:pui pe cineva sa se imbrace ca mos carciun, care sa faca lucruri stupide)
-nu este nici o petrecere fara "adevar si provocare"
-puteti arunca artificii spre sfarsit
Iar in rest, mai gasesti tu.
Bafta big grin, eu asa am facut anul trecut!