| broxi a întrebat:

Heey! Cine imi da si mie niste idei pentru o petrecere aniversara? Adica cam ce mi-ar trebui..deja m-am gandit la muuulte perne si baloane, filme, si as mai vrea niste idei cu care sa ne umplem timpul big grin

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Yoana99 a răspuns:

Buna! Sper sa-ti placa ideile mee de amuzament:
-Dansati! Nu conteaza daca va pricepeti sau nu, voi trebuie doar sa va distrati
-Karaoke. Gasesti pe YouTube o groaza de melodii pentru karaoke. Nu trebuie neaparat sa ai voce.
-Jucati Monopoli, Europolis, Nu Te Supara Frate, Poker, Macao, Kems, Trombon. Orice inseamna joc big grin
-Spuneti legende infricosatoare. Oricum se apropie Halloween-ul, asa ca puteti spune niste legende de groaza, dar mai pe seara ca sa fie atmosfera.
-Uitati-va la filme. Filme care sa placa tuturor desigur!

Cam atata imi trece prin cam acum. La multi ani si iti doresc sa ai o petrecere frumoasa :*

1 răspuns:
| Adrian0s a răspuns:

Pai daca vrei ca petrecerea sa fie reusita uite niste detalii:
1-Fa pentru cei mici cautari de comori(concursuri)jocuri...
2-Cumpara un tort mare de ciocolata(orice toping da sa aiba multa crema in el)
3-Sa bagi muzica continua sa nu se opreasca deloc'
4-Baga niste bomboane intr-un balon, atarnal de ceva cu o gunie pe care sa o tina cineva, leagai pe cei ce vor sa incerce la ochi, dale o bata si pune-i sa incerce sa sparga balonul sa cada bomboanele din el.
PENTRU ALTEI IDEI FOLOSESTE IMAGINATIA!