| andrada a întrebat:

Buna!
Va place Justin Bieber? Eu il ador love struck

Răspuns Câştigător
| Unique_5973 a răspuns:

Super tare! sunt un mare fan! ce viata a avut saracul.ca baby minune de la noi(sa stii ca eu nu ascult manele)...app mie imi place ff mult baby si never say never...tie care iti place?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La fel cum imi place sa ma trezesc dimineata la 6 jumate.

| Diddy a răspuns:

Aoloooooo.
Justin Biber? rolling on the floor I don't want to see
doamneee.
Incep sa rad cu lacrimi cand imi vad colegele cum saliveaza dupa el. rolling on the floor
Tot nu inteleg oh go on Ce va place asa mult la el?happy
De frumos nu`i frumos [ dupa parerea mea ], are voce de fata, etc etc rolling on the floor
Mno. Ce sa zic? :-s
Fiecare cu preferintele lui rolling on the floor

| lucian a răspuns:

Nu,nu il suport

| aLixx a răspuns:

Buna.
nu prea.winking

| Dragosh195 a răspuns:

Of,da,la naiba, il adorrolling on the floorrolling on the floor
e un p0p0nar frateeeeeeee...
asta este,ce sa-i faci,fiecare cu a lui,da eu zic ca ii un cocalar cum nu mai este,si oricum,ce poate sa iti placa asa la aurolaq ala?
oricum, nu imi place, DELOC!