| InGErAsHFaCutPraF21 a întrebat:

Va place JUstin Bieber si Rebecca Blackthinking Eu ii ador! Voithinking Dau funda la cei care o plac intr-adevar!

Răspuns Câştigător
| IDE a răspuns:

Eu ii ador pe ambi!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Eu va omor pe ambii si pe mamicutele voastre, dupa care le abuzez, pentru ca sunt necrofil si dau cu cea mai mare placere morti si dumnezei la tot neamul vostru 25 de generatii de-acum incolo, infectii dracu.Ardeti in iad!

| TeoPT a răspuns:

Doi tantalai afoni.Nominalizati drept unii dintre cei mai prosti artisti din istorie. Sunt PE-NI-BILI! laughing

Deci nu imi plac. Trebuie sa fii tampit sau sa ai 3 ani ca sa iti placa laughing
bafta.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Daca ai mai putin de 6 ani, ceea ce e putin probabil, in ciuda faptului ca nu arati ca ai gandi prea mult, si daca traiesti cumva sub o piatra, e ok.
Altfel, ce sa iti spun? Mi-e mila de tine.
Si nu, nu imi plac Justin Bieber si Rebecca Black.

| XXXMony a răspuns:

Ii dau m**e la bebelu si pe rebecca black o bag in pi**a masii.No da tu fundita!

| DuDux3 a răspuns:

Sunt cei mai cool! Ii iubesc si ii ascult toata ziua!