| stefanik04 a întrebat:

Va place sa cititi fanficuri twilight? Daca da, banuiesc ca stiti mai multe si m-as bucura daca mi-ati spune ce ficuri cititi sau scrieti,(si daca sunt in alta limba)Stiti vreau fic(romana sau spaniola) in care bella este oarba, sau edward? Ar fi interesant sa citesc asa ceva, sau daca bella nu poate umbla sau nu stiu din astea.Am citit multe ficuri cu acelesi povesti si...as vrea sa citesc si cu altceva

7 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Http://ablindstory.blogspot.com/p/unghia-trasa-pe-destin-i.html, asta este al meu ( este in romana)
http://twilight-fan-fic-dyamistik.blogspot.com/
Bella oarba nu stiu, dar daca vrei, imi dai un mesaj si iti dau mai multe. Pot spune ca stiu sute, ba chiar, unul in care Edward este nebun, cu adevarat.

| Nousername a răspuns:

Www.fanfiction.net daca nu gasesti pe asta, sincer, nu cred ca vei gasi pe altul.

| stefanik04 explică:

Am intrat si am citit dar nu prea sunt ce caut, cel putin nu in limbile in care stiu citii

| butterflyyy a răspuns:

Nu stiu dar eu citesc un fanfic ingerul noptii care bella e stripteoza. dar are numai cinci capitole ca scriitoarea mai are un fanfic intodeauna singura si e mult de scris dar cand il va termina va scrie din nou la ingerul noptii.e interesanta ideea si nu e copiata sau tradusa e originala...

| AliceHamingway a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/USER/My%20Documents/Capitolul%2024.%20Inapoi%20%C2%AB%20Perpendicular%20de%20paraleli.htm

| Larisa_1538 a răspuns:

Pe http://stiritwilight.blogspot.com/ gasesti mai multe.