| anonim_4396 a întrebat:

Buna va place vocea acestei fete? am gasit cover-ul asa din intamplare http://www.youtube.com/watch?v=QD9NIVssFSo&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Are o super voce! Si eu cred ca toata lumea stie ca esti tu! ar trebui sa faci ceva cu talentul tau poti ajunge o mare stea daca crezi si ai incredere!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Faci cam multe dezacorduri... poate ai potential, dar niste ore de canto o sa te ajute

| Didi908 a răspuns:

Canti super! :* Chiar mi-a placut

| anonim_4396 explică (pentru Didi908):

Imi pare bine ca ti-a placutlove struck

| LalLyBoOmD a răspuns:

Ai o voce super, felicitarile mele, am sa rog mai multi oameni sa te asculte :*. Ai sa devii o stea, arata-ti vocea, si sa nu-ti fie rusine cu ea! Funda?

| acinorev a răspuns:

Imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu Apache, chiar trebuie sa mai iei cateva ore de canto dupa care vocea ta va fi mai buna