| alexa_7450 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat in legatura cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor.(p. s. nu particip la miss). mersi:*. fundita si vooturi:*

3 răspunsuri:
| beatryce19 a răspuns:

Pai depinde unde oasa fie. eu mi-as lua o perche de botine cum se poarta acumsunt o garamada de poze pe net sunt super, blugi si in privinta bluzei nu prea stiu.

| inairina2000 a răspuns:

Incearca niste pantofi simpli cu toc(sau balerini) si o rochita nici prea eleganta, dar nici prea de zi.Si nu uita de un dress si un plic, culoarea pantofului.Sau poti incerca ceva mai comod cum ar fi o bluza mai de seara cu o fusta/pantalon si cum a spus si beatryce19 botine sau cizme ceva.