| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine... spuneti-mi cum sa ma ingrascrying Credeti ca in clasa a10a e de ajuns sa ai 46/47 de kilograme? sad
Multumesc pentru sfaturi. :*

2 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Depinde de inaltimea ta.
Daca ai in jur de 1. 65 ii O. K. dar daca chiar vrei sa te ingrasi pentru ca nu te simti bine in pielea ta.incearca sa mananci pana te saturi sa respecti orele mesei si pe langa cele 3 mese obligatorii zilnice, serveste si 2 gustari intre mese cu fructe si legume.Mananca multa paine si dulciuri de tot felul (DAR NU EXAGERA) sau mananca produse tip fast-food sigur vei lua in greutatewinking
Bafta!kiss

| andreimicutu a răspuns:

Vai de mine dar ce eşti fată sau băiat. În fine cred că dacă eşti fată este de ajuns iar dacă eşti băiat nu este cazul să te panichezi si eu eram la fel dar în clasa a XI-a m-am mai îngrăşat am acum 55 de kilograme si de la 1, 67 am ajuns la 1, 80.deci cred că poate incă nu te-ai maturizat complet(în caz că eşti băiat)