| nikoletha98 a întrebat:

Buna!Va rog cat mai multe raspunsuri...Ce liceu ati alege intre : Petre Maior Si Colegiul Tehnic Media?De ce?Si daca se poate sa imi spuneti ce profil este mai usor?uman/real/stiinte sociale?Funda!

2 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Pana la urma la care dintre cele 2 licee/colegi te-ai dus
ca daca te-ai dus la media sunt si eu acolo

| MariaChrii a răspuns:

Nu este vb de ceea ce as alege eu ci de ceea ce iti place tie adica ce vrei sa faci in viitor daca iti raspunzi la aceste intrebari iti poti alege singura liceul si profilul daca iti place matematica informatica,fizica te poti duce la mate-info(real)
daca iti place rom,ana,ngleza,franceza,istoria, geografia te poti duce la filo(uman)
si daca iti place sa dezbati diferite lucruri despree oameni, daca vrei sa iti descoperi caracterul, personalitatea te poti duce la stiinte sociale unde vei studia comportamentul omului
liceul il alegi singura dupa cum vrei adica care iti place mai mult care e mai bun in care ai prieteni, colegi, cunostinte