| System a întrebat:

va rog dati-mi citeva ideii...

Prietena mea cu care sunt impreuna de 1 an, peste citeva zile implineste 19 anisori. Ce cadou i-as putea face? Nu am nici o idee ...ma ajutati? va rog!

Răspuns Câştigător
| vampire16 a răspuns:

Cumparai un lantisor sa-u un inelusi si da pa aceea cop\mpui un catec si il spui sa-u o poezie.

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cumparaii un ursuletz mare. si scrie-i o poezie cu niste cuvinte veniite din inima; d

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

De exemplu daca ati facut poze impreuna poti face un mic tablouas cu momentele petrecute impreuna si le-ai putea edita : o poaza alb negru, alta stil anii 90' adica sa para veche. Sau ai putea sa compui o poezie... Ar fi foarte dragut, ceva de genul, viata fara ea... big grin Sper ca a fost de help!