| Spartacus27 a întrebat:

Maine se implineste o luna de cand sunt impreuna cu iubita mea si as dori sa ii fac un cadou dar nu prea am idei. Mi-a putea da va rog niste ideii pentru un cadou?

4 răspunsuri:
| windrime a răspuns:

E foarte frumoasa ideea ta, totusi e putin cam devreme sa incepi cu cadouri scumpe si sifisticate deci ramai la niste flori si ceva bun, sau o seara romantica, stiu si eu... Sau poate o bratara handmade, sunt sigura ca i-ar placea pentru ca mereu lucrurile simple si din inima sunt frumoase. Succes!

| Spartacus27 explică (pentru windrime):

Nici nu ma gandeam la chestii scumpe cum ar fi bijuterii, nici nu am asa multi bani dar ceva dragut si simbolic thinking

| anamaria0974 a răspuns:

Cand am implinit o luna iubitul meu mi-a daruit un ursulet de plus am fost foarte impresionata si foarte bucuroasa cred ca este cel mai frumos cadou primit de la el....cred ca asta ar trebui sa ii iei si tu prietenei tale.Iti dau un sfat nu ii lua ceva pretios cum ar fi lantisor sau bratara pentru ca nu este bine deocamdata bafta si felicitari :*

| kata9kata a răspuns:

Cumpara-i un lantic(de metal) cu numele iei inscriptionat e foarte dragut si apropo poti pune si un alint sau poti luat la 20 de lei un pandantiv de metal care se deschide si pot ibaga o poza cu voi doi acum depind ece alegi si sper ca te-am ajutat