| ΣЦ a întrebat:

va rog dati-mi un status de despartire, dar sa fie trist

1 răspuns:
| Khanikua a răspuns:

Fraiere laughing Ea Te Iubeste Si Khiar Mult Habar Nu ai Kat De Tare Te IUbestewinking Baaaa Prostule Mai Bn Stai Naibi Ku Ea decat Sa Pierzi O Fata K Ealaughing) Eo zic Sa O Pastrezi Si Sa Nu O Dai La Alti Kare Niki Ei Nu Vor Sti Kum Sa O Pretuiaska happy

Tu Nu Vezi Kat Tea Iubit? Nu Vezi Kat Sufera Dupa Tn Mai Bn Stateai Ku Ea Te Iubea Prea Mult Si Ak Ke Ai Fakut AI Lasato Sa Sufere Si P Tn In Kur e Doare Niki acolo happy Mai Bn Nu Akk Sa Fi Ku Ea decat Sa Ii Ranesti Sentimentele Sau Sa O Faki Sa Planga Dupa Tn happy