| Iustiina a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti spune daca se ofera cineva sa imi fie ca un fel de psiholog? O persoana in care sa am incredere...care sa`mi dea sfaturi si care sa ma ajute.la nevoie? happy daca va oferiti lasati un raspuns. si trimiteti`mi un mesaj cu id vostru`happy multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Reigns a răspuns:

Pentru tine o sa o incerc si pe asta, o sa o fac pe "psiholoaga" daca te ajuta, da'mi id tau pe privat daca vrei sa vorbesti cu cineva

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

happyNu stiu cat de buna sunt in a da sfaturi, dar sunt o ascultatoare excelenta, si sunt omul la care se plange toata lumeahappy. Lasa mesaj pe privat si iti dau id-ul meuhappy.

| forever4you a răspuns:

Desigur ca dahappy. Iti voi da ID-ul pe privat.