| Lavi2002 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati. Eu vreau sa imi descarc niste aplicatii. Imi puteti da sugestii de aplicatii noi sau vechi da foarte bune?

Răspuns Câştigător
| Memo97 a răspuns:

Pai jocuri care imi plac mie sunt cam asa : pou, dear hunter 2014, candy crush, don't step, minion rush, th1nk

aplicatii : zedge poti cauta pe el teme, ringtonuri etc, rando trimiti poze aiurea prin lume si primesti altele in schimb, shazam daca esti intr-un club si iti place melodia si nu stii cum se cheama o poti gasi etc... intra si tu pe magazine play sau Apple store, in functie de caz si dai la jocuri/aplicatii populare si poate iti gasesti ceva pe placwinking

1 răspuns:
| RaduMihoc a răspuns:

Pe telofon /tableta
Jocuri
-Angry birt epic
-simpsons Tapet Out
-Real racing 3
-Pou
-Talking Tom
-Subway Surf