| simo90 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine:dati-mi melodii pe care sa le pot downloada pentru majorat(manele pentru ca nu prea am:artisul, numele melodiilorbig grin, sarbe, hore, orice merge de minune la un majorat pentru ca imi doresc sa fie muzica buna, buna, sa se danseze...numai ca eu am ceva muzica, insa nu manele si nici nu prea stiu ce se asculta.Multumesc muult, anticipathappy

3 răspunsuri:
| andreeada a răspuns:

Pai eu nu ascult manele iar la banchet s-au bagat la greu a fost una babi minune sus pe mese au dansat toti de s-au rupt pana si eurolling on the floordansul pinguinului, brasoveanca si vals e amuzant! distractie placuta!happy

| Madalina1455684 a răspuns:

Manele:Nicolae Guta si Nicoleta Guta-Haide bulibasa
Nicolae Guta -bem si bem
Nicolae Guta-Eu cu tine am o viata noua
Nicolae Guta si Denisa-Si ce daca te-am pierdut
Nicolae Guta si Roxana printesa Ardealului-Tiganul vrea numai jeep
Alte manele nu mai stiu.
Dar poti sa optezi si pentru altele spre exemplu:
Delyno&Park Place-I have the world
Nick Kamarera feat. Phelipe - Reason For Love
Morris-Desire
Alex Velea - Don't say it's over
Alex-Jurnalul unei fete
David DeeJay feat Dony - Temptation
Chiar daca unele sunt m-ai vechi sunt de buna calitatetongue[consider eu]

| maryus92 a răspuns:

Daca vrei muzica pentru majorat adauga id-ul meu marius_moldo92winking