| nimeniinjur a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o problema, Ma numesc Iulia sunt din Arad dar asta nu stiu daca conteaza. Sunt in clasa 8 a si vreau sa merg la liceul teoretic "Vasile Goldis " la profil uman la Intensiv engleza sau roman- engleza, stiu ca treubuie sa dau testul de biligv, si stiu ca nu e asa de necesar.dar eu vreau si sper sa iau testul.Am avut medii pe anii trecuti 5-7 de la 8, 50 pana la 8, 89. Astazi au venit alea pentru licee si nu stiu unde sa merg eu vreau sa ma duc la liceul asta ca..doar la asta am sanse daca iau la evaluare6 la mate si 8 la romana pot ajunge dar daca nu. unde sa merg? Voi ce ati facut?

1 răspuns:
| elenush132 a răspuns:

Daca asta vrei du-te acolo!happy nu face o alegere care o sa te faca sa regreti mai tarziu