| theStar a întrebat:

Buna:*...va rog sa`mi spuneti si mie de pe ce siteuri pot lua jocuri pentru telefon gratis..stiti unul?

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Www.zedge.net sau www.mobile9.com

| daniDeeDee a răspuns:

Www.zedge.com

:) bafta!

| mada12 a răspuns:

Ca sa iti poti pune un joc pe telefon prima data trebuie sa il descarci pe pc. apoi sa il pui...iti trebuie un site de unde poti descarca jocuri...cauta pe google "Download jocuri gratis"BAfta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobiles24.com. Te înregistrezi și poți să descarci mii de jioace gratuit.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa imi ziceti si mie de unde pot lua jocuri sa dwonaldez