| MetalLover a întrebat:

Va rog vine scoala si nu am timp sa termin cartae "Buna dimineata, baieti!" De Grigore Bajenaru pentru ca am avut extrem de mult de citit. Va rog spuneti-mi pe scurt ce se intampla de la al treilea capitol pana la sfarsit. FUNDA. straight face

1 răspuns:
| cobra207 a răspuns:

Eu sincer iti spun sa o citesti si eu am fost la randul meu obligat sa citesc Cismigiu et Company(ca intrasem in lazar si ma obligase mama) iar dupa primele pagini nu am mai scos cartea din mana si am vrut sa citesc si "Buna dimineata, baieti!" am citit-o acum 2-3 ani asa ca nu am idee ce era in capitolul 2, 3. Oricum e o carte usoara nu cred ca iti ia mai mult de 2-3 h sa o termini. Gasesti raspunsuri pe www.referatele.net, www.ereferat.org mai multe dar eu iti zic ca mai bine o termini de citit. O seara buna!