| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy va rogg ajutati-ma si pe mine. happy deci am intrat pe Lady Popular si la "User " am scris tot felu de nume si zice "Acest user deja a fost luat " si ce scriu la cod promotional? ziceti-mi si mie va rogggg si dati-mi si mie codu daca este uni >:" mzzz

FunditzZzZa! love strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Pai alege un nume care iti trece prin minte. Multi jucatori joaca lady popular si e greu sa gasesti un ume asa mai supe r care nul are nimeni eu as propune sa iti pui numele MelissukaFrumusika incearca asa poate merge funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta inseamna ca numele care ai vrut sa-l pui tu la domnisoara ta exista la Lady Popular deja dar...sunt sigura ca sunt multe nume care nu exista si le poti incerca...