| MarinaElena a întrebat:

Va rooooog dati-mi si mie idei de id-uri dar daca se poate sa nu contina pink/diva/barbie/princess/sweet sau alte cuvinte pe care le folosesc >pitzytongue.Va roooooog...Ms >multbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ Music Is My Life ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥

●‹İ↔ςaη↔ςhaηġε↔†ħĕ↔ωŏřſđ›●

×SupradozaDeVise×

ς๏ρςђίℓ sςάράt đέ ℓά ςάsά đέ ρยғùℓέţί

♥»śůηηŷ↔d∂ỳś«♥

SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ•

→ĵĺ‗įΰbεŝċ‗ßhåååå←

Üŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ

- – –^[Curcubeu In Alb Si Negru ]^– – -

‹—•(Hußßą ßußßą)•—›

▓▓▓ ίωİ ღღ LίρŝεS†έ ღღ ¢İŋεvά ▓▓▓•

׃ჯ rãsfãτzaτa lu τaτa ׃ჯ

Inger de Ciocolata

Fluture Captiv

•SϋffℓεΤ•Đε•Cσρίℓ• |CapsuniCca'

Bomboane Coloratee; x

ßŘдŤдŘľŁË PؾˍËNľËľ

ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ

BlackPearl

☻ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a ﻉ√٥ﺎs ©®awa†a ïη βüℓψηﻉ☺

IngerashCuBombonele

ciucalataaerata

toxic candy

§üƒ£€†Ž€£ iøßi†

JüSt a ßü††ërfly

Ťέ ¡นβεšh†ε мåςŚīм ×3 ღ мą¢Šìм άм śρûš ღ

●ηaΤyy●¢hO¢hOŁaΤε●gιяŁѕ●ǾяïgïïиaĿ●pagё●яєstuŁ●fucκ●

iubirea ta de-o viata

ÐωζŠĦعa†a ðع ƒa†Ħa

Toxic•Ilusion

ParaDise

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Mary_ely
maryana_elena
mary_ana
elenutza_marya
maryana_(varsta dv)

| Dolceboy a răspuns:

PurePoison esti bolnav/a cu capul tu nu auzi ca fara nume de pitzy sau de copil bolnav, mai reveniti dreaqu cu capul pe pamant. offf Ceausescul pacat ca nu te-am apucat decat 1 an rolling on the floorrolling on the floor... Si tu femeio daca tot vrei sa pari decenta si cu capul pe umeri pune ca aici MarinaElena si gata, eu cred caq este ok asa!

| Damasc a răspuns:

OMEFEGEU rolling on the floor cum sa intrebi asta? Nu mi-o lua in nume de rau dar mi se pare penibil si trebuia musai sa imi exprim opinia :*