| Denivali02 a întrebat:

..vad pe facebook uneori la comenturi la fete cuvantul PESE! Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| llMaLLiAll a răspuns:

Ok,tot ce stiu eu, ca "pese" e P.S., adica post scriptum. laughing
Spre ca te-am ajutat, chiar daca probabil e o mare prostie big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S=Post scriptum.Inseamna tradus direct:dupa scriere(text).Se foloseste atunci cand cineva si-a incheiat ce a avut de scris dar si-a mai amintit ceva sau vrea sa mai adauge ceva.Definitia poate suna altfel dar in esenta este acelasi lucru.

| Roxy_9262 a răspuns:

Un alint, ce inseamna pisi.