| Fill0 a întrebat:

Bunahappy
Vara mea si'a facut cont pe ROmedic,dar acum nu vrea sa'l mai foloseasca.
Stie cineva daca este gratis acel site?
Sau cum isi poate sterge contul?
A citit ceva despre facturi,eu stiu ca forumul este gratis,asta in caz ca nu iti faci un cont basic, silver sau gold.
Daca nu o sa foloseasca contul[pana acum nu a postat nici o intrebare, s-a inregistrat, si'a activat contul si atat]o sa trebuiasca sa plateasca ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu plateste nimic verisoara ta! E GRATIS!
Forumul poate fi utilizat gratuit de catre orice persoana care isi creaza un cont pe Forumul Romedic si respecta regulamentul.

Spune-i sa scrie un mail la contact@romedic.ro si sa enumereze motivele pentru care vrea sa i se stearga contul.
Bafta!

1 răspuns:
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Totul e gratuit pe internet, cel putin atat timp cat nu iti dezvalui datele personale.