| Maya_8602 a întrebat:

vineri.in timpul orei de romana cand nu a venit profa. un baiat m-a lovit (fostul) dar el sustinea ca glumea...si tot o tinea cu o chestie iar eu ma intorceam si nu il ascultam. iar pe mess a avut o chestie de genu : ca dc nu cred ca ma intelege dupa ce am iesit de pe mess eram pe invisible avea : eu ma urascccccccc! am intrat eu si si-a sters...
Uneori se comporta asa ciudat.nu stiu ce sa mai credstraight face
Voturi+Funda, fara rasp jignitoare

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Te place foarte mult si nu stie cum sa iti atraga atentia, el nu isi da seama de greselile care le face, incearca sa comunici mai mult cu el si o sa iti dai seama de ceea ce simte pentru tine.

| Gixaabaii a răspuns:

Pai inseamna ca baiatul te place dar nu stie cum sa iti spuna si ar trebui sa il intrebi fata in fata si ii zici sa iti raspunda sincer ca sa stii ce masuri ei.adica.daca si tie iti place de el.si crezi ca poti avea o relatie cu el baga`te daca nu. zici ca pur si simplu nu poti sa simti nimic pentru elthinking

Răspuns utilizator avertizat