| AntoniaOrman a întrebat:

Vineri mi-am tras la imprimanta o poza cu Lady Gaga pe care era si semnatura ei,pentru ca am vrut sa imi pacalesc colegii ca am autograful ei, ca si ei m-au pacalit ca au autograful lui Taylor Swift.Si i-am pacalit ca nasa mea care e in America,sta pe langa Lady Gaga, Selena Gomez si Rihanna si ca de la ea am autograful lui Lady Gaga si acum vor 5 copii de la mine din clasa autograful lui Lady Gaga, 3 vor autograful Selenei si 2 vor autograful Rihannei.Ce sa fac? Mentionez ca si ei m-au pacalit ca au autograful lui Taylor Swift, Avril Lavigne si Adam Lambert. Ce sa fac? Oare daca le scot la imprimanta isi vor da seama? Ca la prima poza a mers! HELP! Mersi!

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Trage-o la imprimanta.

2 răspunsuri:
| Diamondsz a răspuns:

Nu trebuia sa ii minti.Ce va mai place sa va dati mari.
Trebuia sa ii lasi in pace si gata.

| AlexUnderADS a răspuns:

Te sfatuiesc sa le spui adevarul ca i-ai pacalit asa cum si eu te-au pacalit pe tine. Daca nu o mai lungiti mult cu chestia asta evitati posibile conflicte, suparari sau alte lucruri de genu acesta. In joaca voastra poti sa le scoti si pe acelea la imprimanta si sa incerci sa-i pacalesti. Oricum pana la urma tot se va afla adevarul.