| 26justmeandyou a întrebat:

Voi ati fost la balul bobocilor? Merita sa merg, avand in vedere ca nu particip la concursul de miss?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer pe mine nu ma incanta...
Nu prea stiu ce bal al bobocilor e ala. daca toata scoala poate sa vina

| Alexăndruţaa a răspuns:

Ai putea merge, avand in vedere ca e o distractie. Te.ai putea simti foarte bine.

| crhh a răspuns:

Normal, e o experienta ce merita traita acum cat esti pe a 9-a, sau a 10-a, prin a 11-12-a nu o sa mai ai tu timp de baluri ale bobocilor, ce sa mai zic cand ajungi la facultate... :-) Distractie!