| LoVeLiFeEe a întrebat:

voi aveti multe like-uri pe facebook? nu vreau sa par disperata, dar eu nu prea am multe si ma uit la pozele unor prieteni si vad ca au peste 40 de like-uri, unele chiar pe 100 si nu stiu cum sa fac sa adun mai multe. Nu imi vine nici sa ma apuc sa trimit mesaje gen "like pls, dau inapoi" pentru ca nu vreau sa vada toti ca vreau like-uri. Pe langa asta, eu ma inteleg foarte bine cu prietenii in "lumea reala" si le dau si eu like-uri, dar nu inteleg de ce eu nu primesc. De la o vreme am incercat sa dau like la poze si sa le comentez, dar ma trezesc ca imi dau like la comentariu, dar like la poza tot nu am. Cum sa procedez? Nu vreau comentarii rautacioase; intelegeti ca nu ma simt bine sa vad ca restul au multe like-uri (desi nu se inteleg prea bine cu acele persoane care dau like), iar eu nu am. multumesc happy

73 răspunsuri:
| GigiBecali123321 a răspuns:

Ca sa aduni like pune niste poze frumoase.Se iau multe.Dar daca postezi si text posteaza ceva care sa ajute pe toti.

| LoVeLiFeEe explică (pentru GigiBecali123321):

Cum adica "sa ajute pe toti"? vrei sa spui sa adaug si o descriere frumoasa? oricum, multumesc pentru raspunswinking

| PatyKan a răspuns:

Nu, nici eu nu am foarte multe. Ce am observat insa, e ca o fata pe jumatate dezbracata primeste muult mai multe likeuri, decat o fata care pozeaza simplu, imbracata decent.
Apoi mai conteaza si cati prieteni ai... Probabil multi dintre prietenii tai au o gramada de straini in lista [ eu una nu sunt de acord cu asta]...
Poate nu e raspunsul la care te asteptai, insa sunt de parere ca fericirea, distractia nu se masoara cu likeuri si cred ca nu ar trebui sa te preocupe acest aspect, atata timp cat tu, in viata reala, te intelegi bine cu ceilalti. happy

| anonim329402 a răspuns:

Downloadezi una bucata film porno, pui filmu pe facebook, 25 likeuri garantat, am glumit dar cam asa merge, cu cat esti mai dezbracat(a) cu atat mai multe likeuri primesti

| Lady a răspuns (pentru PatyKan):

De acord!

| Inkubus a răspuns:

Sau daca ai sani si esti dotata..normal ca primesti like-uri..ca recunosc..ca nici eu nu am multe fata de o colega care este dotata si placuta de baieti..Deci cu atat de dezbracata ce esti in poze fiind si dotata..cu atetea like-uri primesti mai mult. Lumea e cruda. Dar nu asta conteaza. thumbs up..Bafta :*

| OliviaLove a răspuns:

Paii pune si tu poze mai artistice si frumoase. Si trebuie sa ai si multi prieteni. Eu am 300 de prieteni si vreo 20-30 likes la poze, iar o fata are 3000 de prieteni si la poza de profil are 700 de likes :O!
Ma rog, nu prea conteaza asta, este doar pentru. hranirea ego-ului, insa eu cred ca ar fi mai bine sa avem in lista persoane pe care chiar le stim, ca eu am dat odata accept la un ciudat care imi dadea mesaje si mai ciudate.

| L1GH7 a răspuns:

Da, avem! laughing, Eu cel putin. am peste 500 de like-uri la fiecare poza, in maxim 2 saptamani fac 700-800, depinde.laughing

| Inkubus a răspuns:

Si dupa ce am facut 100 de points cum fac rost de like-uri la poze pe fb, din acest site http://addmefast.com/free_points/facebook_likes.html?

| Inkubus a răspuns:

Ce naspalaughing..Ca eu nu am pagina de fb. vroiam la fb-ul meu straight face Mersii oricumwinking

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

...Te simti mai bine daca primesti like-uri happy?

| Ellena123 a răspuns:

Sunt pozele mai artistice, interesante de aia au si peste 100 de like-uri si eu am putine dar ma multumesc cu atat.
Daca vrei multe like-uri comm-ul fa-ti poze interesante artisticewinking

BAFTA

| Dodododooo a răspuns:

Nu inteleg cu ce te ajuta mai multe like-uri? Eu am aproximativ 200 si nu ma face mai diferita decat cei care au mai putin ca mine

| VaneSabau99 a răspuns:

Hei...big grin eu am destul de multe like-uri pe facebook.La inceput in primul an aveam mai putine 20-30 like-uri dar pe parcurs multa lume m-am adaugat ca prieten sau i-am adaugat eu.In 2 ani am reusit sa am 2090 de prieteni(nu ii cunosc pe toti) dar prin faptul ca ai multi prieteni iti poti asigura un nr destul de mare de like-uri.O alta metoa...fa-ti o poza cu cineva popular o pui la profil, o etichetezi si lumea care iti da like la poza va fi un prieten de pe facebook al acelei persoane "populare".Pur si simplu le dai add friend la acele persoane care dau like si nu le ai la prieteni. Funda?

| uriaking123 a răspuns:

Https://www.facebook.com/CrazyWorld.Si sa va vad cate likeuri reusiti sa stangeti voi daca va laudati ca aveti mullti prieteni care dau like si etc app uitati-va la poze si etc :)) sunt panarama

| MrrLove a răspuns (pentru Inkubus):

Buna, cum se foloseste acest site?

| Inkubus a răspuns (pentru MrrLove):

Nu este bun. straight face

| Ceeezar a răspuns:

Salut. Sfatu meu e sa iti cumperi un aparat misto la 2000 lei Nikon de preferat si sa te apuci sa iti faci poze clare la fara si in ceata in spate sau sa gasesti un prieten care are aparat!
Si pozele sa fie cat mai artistice, eu am cate 200-300 like-uri la o poza :-s. bafta! Funda?

| ImHereForYou a răspuns (pentru Alexandrio):

laughing)ti-ai dat singur atatea share-uri...OMG!

| kinderz12 a răspuns:

Pai. daca vrei mai multe like-uri pe facebook ar fi bine sa iti faci mai multi prieteni pe facebook. chiar daca nu ii cunosti. Cu cat ai mai multi prieteni cu atat ai mai multe like-uri, pentru ca sunt multi care fac la fel ca tine, dau like aproape la orice pentru a primi si ei inapoi.
Un alt lucru pe care ar trebui sa il faci pentru a avea mai multe like-uri ar fi sa renunti la toate floricelele, inimioarele si toate cele care le pui la poze (asta daca iti pui asa ceva la poze, daca nu, cu atat mai bine)
Si incearca sa iti faci poze cat mai clare. si daca le faci in casa. ai grija sa nu se vada hainele de pe pat sau ce mai ai tu prin camera. Si cel mai important... nu iti fa poze de pitipoance cu bot de rata sau in oglinda de la baie cu sanii la vedere... Iti vei creea o reputatie nu tocmai placuta.
Sper ca te-am ajutat happy

| MoldoAlex a răspuns:

Daca esti un fan Facebook si un amator de Like-uri care viseaza noaptea ca profilul tau sa fie cel mai tare iti voi spune exact cum poti avea cate Like-uri doresti. Asadar vrei 100 de Like-uri cat mai repede? Vrei sa sa ai sute de vizualizari la clipurile incarcate de tine pe YouTube? Vrei sa te urmareasca sute de oameni pe Twitter? Daca raspunsul la toate intrebarile este da, nu pot spune decat ca te compatimesc dar te voi ajuta sa-ti hranesti viciul care mananca din tine. Te duci si te inregistrezi la http://admf.co/? XGO1RTS si urmaresti toti pasii de acolo. Pe scurt, ca sa primesti ceva trebuie sa dai ceva iar totul se bazeaza pe puncte pe care poti sa le folosesti asa cum doresti. De exemplu daca vrei 100 de Like-uri trebuie sa dai si tu Like la randul tau sau sa dai anumite mesaje pe Twitter. Nu neaparat in aceeasi masura. De asemenea poti aduna puncte si vizitand un anumit site sau votand un clip pe YouTube. //admf.co/? XGO1RTS iti ofera in fiecare zi 100 de puncte gratuite.
Daca am fost de ajutor, te astept cu like-ul tau aici : https://www.facebook.com/pages/Ma-Doare-n-basca/498628370197323

| MoldoAlex a răspuns (pentru Inkubus):

Dai la add site/page, e cu verde in stanga, si acolo selectezi categoria pentru ce vrei. facebook likes (pentru pagina) facebook post like(pentru o poza) alegi tara de unde vrei sa primesti like-urile, sau lasi worlwide(din toata lumea) pui un titlu oarecare, adaugi link, si la cpc ( insm cate puncte oferi pentru cine da like) te sfatuiesc sa pui 7. Bafta.

| Inkubus a răspuns (pentru MoldoAlex):

Am facut exact cum mi-ai spus, si uite ce mi-a aparut:
Facebook post url that you are trying to add is invalid, is not public or visible only for logged FB users. Or it contains permalink

| MoldoAlex a răspuns (pentru Inkubus):

Contul facebook are niste setari, vezi la poze, sa fie vizibile pentru toata lumea, sa fie public, nu doar pentru prieteni.

| leitonemasterbeatbox a răspuns (pentru GigiBecali123321):

Da esti la fel ca toti sunteti nebuni dupa likeuri dar nu inteleg cu ce ajuta pararea mea este ca esti proasta.

| xSkillexCatsxxBlackxx a răspuns (pentru PatyKan):

Buna... Nu este asa eu nu am nici o poza de genul. pe jumatate dezbracata big grin....Si totusi am la unele poze si peste 100 de like's.

| PatyKan a răspuns (pentru xSkillexCatsxxBlackxx):

La raspunsul de mai sus mi-am permis sa generalizez. Sigur ca daca esti popular si ai multi prieteni in lista treci usor peste pragul de 100 like-uri fara sa iti dai prea mult "silinta". happy