| Katakimiku a întrebat:

Heiii TPU ^^
Cum as putea sa fac rost de mai multe like-uri la poze?
De dat like-uri am dat si nu prea am primit in schimb... Acum nu o sa ma apuc sa trimit mesaje gen : " da-mi si mie un like la poza de profil dau back "
Aveti idei?
Dau fundawinking

12 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Frate, parca primesti o paine pentru un like. Poate poza nu e reusita, poate arati urat in ea, poate nu esti faimos. Acum daca ai 15 prieteni in realitate cu care comunici bine, nu te astepta sa ai 200 likeuri.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Unii care sunt foarte necinstiti folosesc un program numit autoclik care da like cât il programezi tu, dar tu nu cred ca esti in cazul acesta!

| ElecktroFloweR a răspuns:

Intra in grupuri de publicitate reciproca happy. Iti lasi link acolo unde vrei sa strangi like-uri si alte persoane o sa iti dea like iar tu le dai in schimb la ce vor ei [ iti lasa in comentariu ].

| lovemisterios a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

Este pe facebook o pagina de pubb uite linkul : http://www.facebook.com/......849053989/ aici ce vrei si ei o sa-ti raspunda cu ce trebuie tu sa dai back... funda? :o3

| Psychothic a răspuns:

In primul' rand ar trebui sa fie o poza cat mai reusita si nu inteleg cu ce te ajuta pe tine like-urile astea?
E o prostie facebook-ul asta.

| hibrid112 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic daca primesti likuri sau nulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ioαnα a răspuns:

Sa-mi explice si mie cineva CE NAIBA FACETI CU LIKE-URILE BA FRATILOR?
Va vor numi oamenii cersetori, pe bune... o sa ajungeti sa mergeti pe strada cu poza in mana si sa spuneti "Dati-mi si mie un like"

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru ioαnα):

Daaa! daca-ti explica cineva, te rog, lumineaza-ma si pe mine. Sa mor daca pricep de ce naiba se dau astia de ceasul ' mortii dupa nenorocitele de like-uri!

| ioαnα a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Se hranesc cu ele!
Alt lucru ' nu-mi explic.

| AnAndrey1994 a răspuns:

In primul rand cecastigi cu likeuri? Frumusetea nu se masaoara in numarul de likeuri primite la o pozawinking

| Stefan_Alexandru_1996 a răspuns:

Eticheteaza si tu cat mai multe persoane in poza respectivawinking