| DeCeMaiContează a întrebat:

Hei! Cum as putea avea mai multe like-uri la poze pe Facebook? Nu va ganditi ca vreau peste 100.Nu am nici prea multi prieteni pe Facebook, am 125(stiu, foarte putini...).Nu vreau sa ma credeti disperat sau cersetor de like-uri, dar ma uit la alti prieteni care au foarte multe si nu am idee cum sa adun si eu mai multe.Nu vreau nici sa le spun sa-mi dea like sau ador, deoarece v-am spus, eu nu-s disperat dupa like-uri.Eu ma inteleg bine cu prietenii in lumea reala, eu le dau mereu like sau ador la poza, insa nu pricep de ce eu nu primesc.Cum as putea face sa adun mai multe like-uri? Stiu ca nu ma ajuta cu nimic aceste like-uri si ador-uri, insa nu ma simt prea bine cand vad chiar si pe cei cu putini prieteni ca au peste 50-60, iar eu 15-20.Va rog, fara comentarii rautacioase, stiu ca veti spune ca sunt disperat, insa as aprecia daca m-ati ajuta.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu cat ai mai multi prieteni cu atat mai multe like-uri si ai la poze. + conteaza si cat de des pui. Daca le pui rar, sunt sanse mari ca omaneii sa nu le vada.

| tehno125482 a răspuns:

Foloseste hastaguri cool!
Incerci sa fii mai activ pe Facebook, postezi mai mult, postezi poze cu alti prieteni care au multe like-uri sau posteaza ei poze cu tine, mai da si tu add la alte persoane de pe Facebook si incearca sa te imprietenesti cu ele. happy

| Cristian_Căojdan_2000 a răspuns:

Incerci sa fii mai activ pe Facebook, postezi mai mult, postezi poze cu alti prieteni care au multe like-uri sau posteaza ei poze cu tine, mai da si tu add la alte persoane de pe Facebook si incearca sa te imprietenesti cu ele, sper ca ti am fost de folos happy