| Barbiie a întrebat:

voi ce ascultati mai mult? muzica lenta.de suflet big grin. sau ritmata, de club? happy big grin.

4 răspunsuri:
| Lavy_6719 a răspuns:

La mine depinde de starea pe care o am. Cand sunt fericita. am chef de distractie dau ascult pur si simplu. ascult muzica ritmata. dar cand sunt mai trista.si nu am o stare foarte buna. ascult si melodii de suflet laughing

| NuImiPunNume a răspuns:

Ritmata de clubwinking

| Timeea2001 a răspuns:

Buna! Eu ascult amandoua, dar mai mult ascult muzica ritmata de club. Fundita?

| OxVow a răspuns:

Cat mai zbuciumata.viata se traieste la maximwinkingtb sa gandim pozitiv.iar viata e prea scurta ca sa vedem doar partea rea.copilaria tb traita la mazim asa ca.mai usor cu muzica lentawinkingparerea mea