| DSGline a întrebat:

Voi ce parere aveti despre pocnitori?
Chiar sunt asa periculoase?
Ati cumparat produse pirotechnice?
Si eu am cumparat dar sunt multi oameni care se tem de ele ca de dracu!
Pentru cel mai bun raspunns ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cookie_6708 a răspuns:

Eu nu concep sarbatori fara pedarde, artificii
cel mai mult artificiile in noaptea de revelion
crezi ca politistii ca sa nu confiste marfa celor care vinde ilegal nu ia si ei pe "degeaba"?laughing
frateee traim in romaniaaalaughing)

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Da am cumparat laughing multe aproape 20 de cutii de petarde cu 3 focuri cumpara mane ca nu iti face nimeni nimic doar sa te distrezi big grin se tem ca's prosti de aia se tem unii rolling on the floor)

| elasexygagica a răspuns:

Eu una ador pocniturile si petardele love struck ador sa le arunc in noaptea de rev cu prieteniilove struck deja ne-am luat 10 cutii de petarde sa bombardam cartieruldevil abia astept love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !