| NevastuicAaA a întrebat:

Ce parere aveti despre artificii,pocnitori, mascati de revelion?
V-ati cumparat artificii? Scumpe?

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

De revelion sunt ok, dar sunt unii ce le folosesc cu o luna inainte si dupa revelion si e destul de deranjant. Noi avem de toate, scumpe sau nu. am gasit si oferte in supermarket.

| NevastuicAaA explică (pentru IsabelaIssa):

In supermarket? Unde? Ce pret?

| IsabelaIssa a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Pe tine ce te intereseaza, de unde sa le cumperi? Cred ca in piata o sa gasesti rachetute si tot felul. eu le-am luat din market, dar nu din tara. In tara probabil sunt interzise in market, nu stiu.

| NevastuicAaA explică (pentru IsabelaIssa):

Aha....Eram curios.Eu am luat de la tarabe dar sunt scumpe tare...

| IsabelaIssa a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Pai asa sunt..depinde si de care iei.cu cat sunt mai spectaculoase cu atat sunt mai scumpe.

| cristiiiiiii a răspuns:

Sunt frumose dar si periculoase...Pretul difera in functie de ce vrei sa achizitionezi

| NevastuicAaA explică (pentru cristiiiiiii):

Preturile le stiu si eu...
Am intrebat cam ce ati luat voi? Cat de scumpe?

| Lykan a răspuns:

Parerea mea e ca nu ar trebui sa ne jucam cu artificile deoarece dintr-un accident pac orb eu cu prieteni mei din Spania neam jucat cu petarzi dar acolo nu sunt ilegale si avem foarte mare grija dar chiar si asa trebuie sa avem mare grija cand ne jucam cu ele