| miauuau a întrebat:

voi ce telefoane aveti?
marca si parerea voastra despre telefon, va rog! funda daca asta va motiveaza

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Eu am Nokia c3-00. Imi place foarte mult, bateria ma tine, are tastatura qwerty, poti scrie repede mesaje. Are mp3, radio-pe care nu il folosesc niciodata, camera de 2 megapixeli. Mmm, cam asta e, eu sunt foarte multumit de el.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nokia 7230. il ador love struck

| ImmortalQueen a răspuns:

Eu am Samsung gt-s5230. E foarte bun, are camera de 3.2 mega pixeli si pozele ies clare, memoria e buna, multe jocurihee hee.

| myru_6393 a răspuns:

Eu am Samsung corby :d il am de aproape jumatate de an si sunt foarte multumita de el big grin

| biu5 a răspuns:

Eu am SAMSUNG GT-S3650.E super, iti face poze perfecte si are memorie mare. FUNDA?