| FrancoST a întrebat:

Hei! vreau si eu parerea voastra despre telefonul LG l90 si despre aceasta marca de telefoane(daca ati avut telefoane de la ei si daca ati fost multumiti) happy ofer funda!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG e cea mai bună marcă de telefoane.Să nu uităm de LG G3 care e peste S5 și multe altele de top.LG e pe primul la telefoane după părerea mea.

LG l90 e foarte bun și îl recomand cu încrederewinking

| CartoonN a răspuns:

LG ca marca de telefoane se afla in top 5. Ceea ce spune ca are o putere destul de mare pe piata garantand cu telefoane de calitate.
La LG l90, garantat o sa fii multumit de baterie.