| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati caracteriza asta:
O prietena care cica i-ati fi cea mai buna prietena va roaga sa mergeti la un magazin de animale ca sa vorbeasca cu unu de 550000 de ani (in fine 18 dar eu am 13 si ea 12)dupa ce ca aveati treaba si nici nu ati fi avut chef dupa vreo ora in care stati de geaba ziceti Roxano(asa o cheama.)eu am plixcatstraight face
Ea bine hai pleaca.Eu va dati seama ce nervi am avut? Mie una mi se pare un gest urat mai ales ca am mers singura si ca erau acolo 1000 de rromi. Dupa a 2 zi vreti s va intalniti cu o prietena FOARTE buna, dar, trebuie sa o mintiti pentru Roxana care cand am ajuns acolo (app i-am zis lu "dede"(pe ea a trebuit sa o mintcrying )deja trecuse din timp si a trebuit sa plec si i-am zis de 4 ori si dupa iar bine pleacabroken heart
Nu mai pot ce sa fac? Mai ales c dupa ma face geloasa ca cica am ciuda pe ea ca cica s-a sarutat cu alastraight face(dupa ce ca sa mor eu daca ma atrage catusi de putin ca ea are niste gusturi...adica era si unu ziceati ca avea moaca de cal I don't want to see). Ea a mai si mintit despre ea si despre minestraight faceCa cica am 15 ani ea 1 si ca nici nu mai suntem virginestraight face
Bine acum nu o sa ii spun ca eu am bun simt nu ca eastraight face
Acum cum caracterizati :
-faptul ca m-a lasat singura
-faptul ca ma faced geloasa
-faptul ca a trebuit sa mint pentru ea si ea ma mai si lasat balta
-faptul ca am plans pana nu am mai putut
-faptul ca am avut si tensiune mare

Va rog sa imi scuzati greselile de ortografie dar nu mai potcryingAdica uitati ce mi-a facutcrying

Răspuns Câştigător
| Khanikua a răspuns:

Pei nu trebuie sa te lase sg. pnm ai stat mereu cu ea si ai ajutat-o si ea decat tea folosit ar trebui sa vb cu ea deskhis. sa inkerkati sa va fiti egale. si sa nu mai minta unele lucruri cum ar fi faza cu ca nu mai sunteti virginestraight face. mda si ca a zis ca ai 15 ani si ea 16 da nu e asa garv ca prima minkiuna... poate tipul vrea sa o **** ar sta nu cred ca iar fi frica sunt sigura si daca ala iar zice sa aduka buletinul ea de unde ar skoate un buletin il aduce dupa 2 ani?straight face si nu mai minti tu pentru eawinking dupa ke ti-a facut trebuie sa o lasi sa se deskurke sg happy sa vada si ea cum e cand nu te ajuta nimeni. sper ca te-am ajutat cat de cat... dar kel mai bine ar fi sa nu mai fiti pr daca nu se skhimba si skz de greseli :d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plecat*
ma scuzati
dupa avut chef trebuia virgula ma scuziticrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rromi trebuia sa fie rromi ma scuzati nu inteleg de ce nu a aparut asa:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea 16 ma scuzati