| shaka a întrebat:

Buna voi cum invatati la mate chimie biologie fizica si in general la toate materiile, adica cum procedati cand invatati?

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Eu pur si simplu citesc, fie romina fie info, fie info in engleza. cele mai importante lucruri le notez
daca am de povestit ceva citesc de vre-0 5-8 ori
la romana, istorie, biologie, doar citesc
la fizica, mate, info, chimie afara de citit rezolv exercitii ca dor sa citesti nu e destul

| Aron98 a răspuns:

Deci, eu din clasa a 5-a pana in prezent imi iau cat de multe notite in clasa si cu ajutorul cartii acasa le pun p hartie mai dezvoltate. Asta trebuie facuta in fiecare zi pentru ca degeaba incerci sa o faci cu o zi inainte de test.

Sper ca ti-am fost de ajutor
Spor la invatat