| fashionaddict a întrebat:

Voi cum va aranjati parul la scoala? Sa imi recomandati si mie niste frizuri(puteti sa puneti poze). Am parul de lungime medie.
La cele mai dragute dau fundita.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai poti sa il prinzi intr-o coada cat mai susbatting eyelashes arata bestial :X
sa il lasi liber si pui o agrafa colorata sau cu pietricele care sclipescbatting eyelashes
pune`ti o cordeluta lata sau una subtire
impleteste`ti`l
fa`ti 2 codite :X
tapeazati`l

nu am mai ideei sad dar sper ca te-am ajutat :*

sau pune`ti o bentitawinkingbatting eyelashes

Bafta :*

| Mai Tare Ca Un Drog a răspuns:

Toti stilistii recomanda frezele cat mai tapate. Acestea sunt la moda anul acesta. Eu am parul la fel ca al tau mediu. M.am tuns in partea de sus mai scurt. Nu foarte scurt cat sa il pot tapa pe spate. Cu putin fixativ mi se pare destul de practic...