| andreutza99 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati sarutat prima oara? Eu am 12ani si mie teama. E normal?

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Da este normal la primul sarut deoarece te temi cum o sa saruti daca o sa ii place etc.chesti din astea nu trebuie sa iti fie frica cand saruti o persoana in timpul sarutului nu iti mai este frica si eu prima data am sarutat un baiat la 12 ani si mie mi.a fost frica.dar in timpul sarutului nu mia mai fost in fine nu stiu cum sa explic.deci totul vine de la sine bft papa

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da e normal si eu tot la 12 ani am avut primul sarut.

| diana a răspuns:

De ce iti este teama? De sarut?
Stai linistita ca nu se intampla nimic.
Oricum, daca nu vrei nu te obliga nimeni sa te saruti. Faci asta cand te simti pregatita.

| ZyReXe a răspuns:

Da Este Normal Sa iti fie teama.Eu la 11 ani am sarutat prima data dar nu are rost sa intri pe net si sa cautzi site uri care iti arata cum sa saruti fa doar ce simti o sa mearga iti zic eu.Bfthappy

| Amylee_1318 a răspuns:

Fetelor, la un sarut nu are de ce sa va fie teama. Dar daca treaba merge mai departe de sarut, ar trebui sa va fiehee hee

| noName31020 a răspuns:

Buna Andreutza sa nu iti fie teama eu am sarutat la 11ani si nu mi-a fost teama deloc e normal.In momentul cand am sarutat am simtit ca am fost si sunt matura
funda?

| miki_9062 a răspuns:

Eu la 13 jumate, da e normal si mie imi erea teama ca nu stiu sa sarut

| Deyutza_6118 a răspuns:

Mie mi se pare ceva normalhappy...si mie mie teama si am 13:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani jumatate.Nu trebuie sa-ti fie frica pentru ca e normal, totul va veni de la sine, nu-ti face griji.Succes.