| emmacool a întrebat:

Voi pleca intr-o tabara de vara la munte si as vrea sa stiu lucrurile de baza pe care trebuie sa le iau.EU de obicei imi iau multe Haine si nu le folosesc.Cam cate tricouri/bluze pantaloni incaltari si converse fusta si rochii(avem discoteca )
dau funda la cel mai explicabil raspuns
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si cate zile stai.Tricouri cam unul ladoua zile,pantaloni scurti,trei sferturi.
Ca incaltari, adidasi, saboti, bocanci daca mergi pe munte.
Lenjerie intima, ciorapi( poate aiposibiliatea sa le speli, pentru vin schimbate zilnic.
Pentru discoteca 2-3 fustite, bluze asortate si o rochita, sandale sau pantofi.

| emmacool explică (pentru Fatamuntilor):

Stau 8 zile (in a opta zi plec) big grin imi poti spune te rog numarul exact de tricouri si cate de pantaloni si cate de trei sferturi? happy