| LikeNobodyElse a întrebat:

a aparut o noua interfata la facebook, si am facut prostia sa dau un clic pe acolo si mi a aparut bine inteles noul facebook crying care nu imi place... stiti cumva cum fac, daca se mai poate sa revin la cel vechi? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Georgi2011 a răspuns:

Daca ti-ai facut o cronologie nu se mai poate schimba asa vei ramane cu ea!

4 răspunsuri:
| LikeNobodyElse explică:

laughing ma enerveaza cumplit dar poate il schimba si pe asta mai repede.multumesccc

| mpeacelove a răspuns:

Nu, nu se poate, si eu mi-am instalat timeline-ul, si nu-mi place nici mie,... dar asta e.

| Zambariciiii a răspuns:

Nu poti! asa iti va ramane... stiu e urat asa... nici mie nu imi place dar nu avem ce sa ii facem!