| bibiloii a întrebat:

vr si eu niste statusuri frumoase...mai diferite,d indiferenta:X:X :**

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes

Si ti-as pune intrebari multe.dar stiu ca raspunsurile tale vor fi mereu "…."…

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut
Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata mea.

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost, dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost!

Mereu vei căuta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret, ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Hai zambeste, vreau sa te vad fericit Vreau sa stiu ca esti constient Dc nu ai ascultat tu? acum nu? mai pot face nimic pentru tine iar prieteni tai unde sunt acum?

cand iti va fi dor de mine, aminteste`ti un singur lucru, mai lasat sa plec!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi

de mult eu nu mai cred in povesti... oricum povestea mea e clara : daca nu exista interese, drumurile se separa.

"Nu totul e pierdut cand te prabusesti. Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale."

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

Astăzi mă rup de toate. Minciunile, trădarile să le iert nu se mai poate!

Ce e frumos dureaza mult prea putin.

~ Care din noi (care din noi) oare a uitat Care din noi a inchis ochii si-a plecat Care din noi a gresit de la inceput ( chiar de la inceput ) A fost demult.demult!

Nu ai stiut sa pretuiesti ce ai avut langa tine.dar intr-o buna zi vei regreta.

Nu ai vrut s-apreciezi ceea ce ai avut.M-ai avut dar. cu timpul m-ai pierdut.Nu speram sa fie-asa credeam c-ai incredere.Ti-am zis ce-am avut de spus acum.

ai sa regreti tu mai tarziu Cand o sa realizezi ce ai pierdut O inima ce te iubea Si doar pentru tine batea

Ramai sau pleci e alegrerea ta, Chear de ma doare, iti respect decizia.chiar de nu vrei sa-ti amintesti, Nu uita clipele frumoase petrecute candva!

Ai plecat, e vina ta. Tu ai ales.

Si acum realizez ca n-a fost iubire. Iubirea nu e egoista. Iubesti cand vrei ca persoana iubita sa fie fericita. Cand faci orice ca ea sa fie bine. Iubirea nu se uita.

•Nu mi-e dor de tine, să stii. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti!:]

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat, sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat...

->…Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tare

ღ `♥. şi daca lui ηu`i pasă. miє de Cє mi-ar păsa... ♥`

| AnaRadu a răspuns:

Stiu ca nu te intereseaza.Te-am iubit prea mult nu mai conteazaa!
Invata sa traiesti pentru azi nu pentru maine.Invata sa traiesti pentru tine nu pentru altii!winking
Mi-am dat seama ca te iubesc.Cand team pierdut!
Poti sa te duci dracu.Nu ma mai intereseaza!
Esti o proasta.Chiar ai crezut ca ma fascineaza?
Am gasit raspunsuri la durerea ce o simt in piept raspunsul e cert insa nu stiu daca e si drept:*
Ridic capul sus.Chiar daca inca doare tare!
In continuare iti faci aluzii ca totul iti apartine.Ai dreptate totul in afara de mine!winking
Poti sa tipi ca nu te aud poti sa plangi ca nu te vad poti sa ma cauti nu o sa ma mai gasestii poti sa faci ce vreii nu imi mai pasa!
Oriunde oricum tio dau in bot! Pt simplul fapt ca POT!
Ai crezut ca faci ce vreii? Ai cazut in ochii mei. Daca te purtai discret te credeam putin destept!
Cand ai pierdut.ti-ai dat seama ce ai avut.Dar nu ai stiu!
Banii nu fac fericirea o cumpara gata facuta!
Banii nu aduc fericirea! Asa zic saraciiwinkingwinking
Prietenia inseamna un singur trup cu 2 suflete!
Nu am nevoie sa imi arati vre`un durm sau sa ma inveti cum sa gandesc acum!
Sa fii aten! O sa vezii cum doar.Cand o sa fiu si eu nepasatoare!
ti-as pune cateva intrebari...Dar sigur nu ai raspundeoh go on!
Fericirea e exact langa mine...Doar ca putin mai incolo de tine!
Imi pare rau azi nu vorbesc cu tembelii!
POveste fara sfarsit=>Dar lasa ca o sa ii fac eu unul!
Nu imi da sfaturi=>Gresesc si singura!
Nu e bine.Tu suferii.Si lui.Niki nu ii pasa de tinee!
Faze din aste sa ii faci lu` ma`ta!
Nu incerca sa te dai mare.Am aflat ca esti doar o profitoare.winking
Tu poti sa imi zici orice.Eo sigur nu te ascult!hee hee)
Eo imi traiesc viata=>Tu incerci sa mi`o distrugi!
Porfita de fiecare clipa ca si cand ai murii maine!
Fata desteapta! Saruta.glumeste.Mai incolo te jigneste!
Chiar as plange pentru tine.Dar din pacate doar ce mam machiat!
Hai sa iti dau o veste.Pt mine esti un distrus!winking
Vaii ce fitoasa esti.Vezii sa nu te vezii cu dintii pe jos!=]]
Tu existi.Geaba daca nimeni nu stie nimic de tine!
Am invatat sa mie mia pasat de el...Lui nici un pic de mine!
Traim viata din plin... facand tot de stim!
Cine iubeste si tace.Niki dracu nu are ce ii face!:X
Cei 7 ani de acasa! Pacat ca tu ai doar 1 jumatatewinking
Lumea iti zice ca nu poti zbura.Mergi inainte.Ea te mintee!
ti-am mai zis o data du-te drak`u.ma jignesti ti-am rupt capul!
Viata mea e roz doar daca adaug putin galben!
De obicei e destept acum nu stiu ce are!
Daca totul ar fi exact cum iti dorest nu ai mai lupta sa traiesti si sa iubesti!
M`ai facut sa plang.Eo team facut sa iti doresti sa mori!
Faa nu te uiti la tine.Ma copiezi pe mine insa nu iti iese deloc binewinking!
Eo sunt ORIGINALUL-celelalte FAKE!
Hei tu frumoasa nesimtita nu vrei sa te duci dracu sa scapam de o tampita?
Uite nu te supara cand te strig pe numee PROASTO!
Prostia e la tine in cap. Zici ca ai creier.Te inseli de fapt!

Sper ca ti-au placut si ca iti sunt de folos!
Fundha!:*batting eyelashes

| PisSsy a răspuns:

Inteligenta e sexy, asa ca nu mai face pe proasta!
De ar fi sa curga lacrimi... Sa curga ale tale!
Nu suntem facuti sa traim singuri... Dar nici cu oricine!
Unii spun ca Dragostea este cea mai importanta pentru noi... Eu spun ca Oxigenul!laughing
E ciuadat cu atatea jucarii in lume, Oamenii aleg sa se joace cu sentimentele!
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop!
(fundita)

| BaybA a răspuns:

Are puțini ani, și nu știe ce simte. Azi te iubește, mîine te minte. Dar să nu încerci s`o schimbi, așa e Ea. Dacă e a lui...nu poate fi și a ta!)