| Purgatoriu a întrebat:

Vrea sa stiu cate ceva despre depresie deoarece cred ca sufar de aceasta boala.Am 13 ani, am insomnii, crize de plans din senin, ma gandesc mai mereu la cum ar fi sa mor, sunt mai mereu obosita etc. Dar nu mi-a aparut de curand am avut o criza cand aveam 9 ani si de atunci imi tot apar.Stiu ce este depresia dar nu prea stiu ce fel de depresie am si cat de grav este

1 răspuns:
| Destinee a răspuns:

Iti recomand sa consulti un psiholog pentru ca nimeni de aici nu te poate ajuta...este tostusi o problema destul de grava