| capriii a întrebat:

vrea si eu stickere pentru lg cookie fresh plus. Cine ma poata ajuta cu un site de unde le pot cumpara? big grin

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Găsești atât pe net, http://www.skin-stickers.com/en/mobile/lg-stickers/lg-cookie-stickers.html (dar prețurile sunt foarte piperate), cât și în orice magazin de telefonie/supermarket.
Baftă!

| amicu31 a răspuns:

Stickere pentru LG Cookie Fresh se gasesc in toate magazinele de telefonie de specialitate sau in supermarcheturi de specialitate (carrefour, cora, etc). Succes!