| Stella a întrebat:

As vrea sa-mi iau lg cookie fresh sau samsung corby de la voafone dar niciunul nu are casti in pachet sau iti da casti? daca nu de unde as putea cumpara?

8 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Am corby si mi-a dat si castiwinking

| cornel a răspuns:

Mergi la alte magazine de telefoane si intrebi

| patty32 a răspuns:

Eu stiu ca iti dau casti happy
Dar daca nu iti dau ei, le gasesti tot la Vodafone, cosmote, Orange, etc si costa putin happy

| Stella explică:

Cam cat costa?

| zapacel a răspuns:

Le poti cumpara din orice magazin Vodafone, Orange si cosmote!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi mi-am luat cookie si iti da casti plus ca cablul de la incarcator este detasabil si este in acesi timp cablu de date...deci iti da si casti si cablu de date gratis la vdf arsis...mrg era buna si o husa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salllllllllll...si eu si nujjj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da casti la amindoua ca eu am si corby si LG cookie fresh