| Roxana12_9228 a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri! Imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieee dar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic. nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate, ma mai pupa cateodata dar asa ii face si altei fete din clasa.Eu ce sa inteleg?

spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac?! plz

P. s el se mai apropie asa de mine... k si cand ar vrea sa ma sarute dar eu ma retrag...crying( astazi am vb decat de vreo 3 ori cu el thinking crying ce sa vb cu el?

2 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Simplu,spune-i ce simti, poate simte si el la fel.

| Iriskha a răspuns:

Daca iti place mult de el.zi in fata ce simti asa va stii ca ai sentimente pentru el
daca nu stii ce sa vb cu el. gandeste-te care sunt lucrurile voastre in comun si vb cu el despre acestea ca sa poti incepe o discutie dupa care o sa vb de toate... eu cam asta as face in locul tau. bafta.iti tin pumnii happyhappy