| Roxana12_9228 a întrebat:

Ceau! imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieeedar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate, ma mai pupa cateodata dar asa ii face si unei alte fete din clasa.Eu ce sa inteleg? plz hellpp. Ce sa fac sa ma placa si el? sau spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac? Sau alta chestie ce sa ii spun asa mai in gluma mai in serios? P. s el se mai apropie asa de mine... k si cand ar vrea sa ma sarute dar eu ma retrag.sad

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa nu te mai retragi sh jucativa un joc de ex care e cea mai de treaba fata din cls sau pe care fat o pl mai sh dp vine sh intr da p mine ma placi? intelegi? sau intreaba-l daca ii pl d tine.insa sa stii ca nu poti face pe nimeni sa te iubeasca nu poti decat sa fi o persoana iubita atat. Daca vrei sa te mai ajut k cv lasa-mi un mesaj sau ma cauti la adresa de ym demicaadracu.
oricum mlt bafta:*

1 răspuns:
| AlexKiddu a răspuns:

E bine ce a spus PrInTeSaDeRoMaNia dar as mai avea de adaugat ceva
Cand te pupa pe obraz intoarce capu si sarutal daca zambeste dupa inseamna ca te place daca nu Nu si daca n-ai curaj sa vb face 2 face incearca pe mess BAFTA