| αʟεх a întrebat:

Buna`! vreau niste statusuri de suparare, dragoste.

Fundaa

2 răspunsuri:
| ѕтяυмƒƒι a răspuns:

01. A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna
02. A cazut si ultima petala de trandafir… s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna
03. A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!
04. Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…
05. Ai uitat de mine si tristetea s-a instapanit in lume! As vrea o lacrima, doar una care sa-mi inece obrazul, sa lunece apoi sa sterga distantele ce ne despart…
06. Alerg spre tine cu 120/h si parca dureaza o vesnicie. De ce nu esti langa mine!?
07. Am invatat ca dureaza ani sa câstigi încredere si doar câteva secunde sa o pierzi.
08. Am invatat sa plang cu zambetul pe buze….
09. Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…
10. Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti….iar eu plang printre zambete si rasete…
11. As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…
12. As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fi pentru o zi fericita si apoi as muri linistita…
13. As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc!
14. Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o voi avea…
15. Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine…

Sper sati placa! puppy dog eyes

| CrX91 a răspuns:

Unul spimplu pentru ex`u tau... Zambeste, maine va fi mai rau! sper ca`ti place eu pasta il folosesc