| AlleAlllexandra a întrebat:

Vreau porecle pentru un baiat ( e inalt,foarte frumos, si il plac, el stie). Mercii. URGENT.

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Kalule... mananci ovaz? laughing

| firefox6 a răspuns:

Mie imi place de un baiat sergiu (bine, e in generala inca) si eu ii zic mariner (pentru ca a venit la scoala imbracat in d-l goe la o piesa de teatru), eu zic ca porecla o gasesti tu dupa cum simti si dupa ce amintiri ai legate de el. de ex. daca ti a dat un ghiocel ii poti zice asa. daca e genul ca sergiu adica inteligent poti sa i spui rododendron. daca tii mult la el si nu vrei sa te uite ii poti spune miozotis (e numele stiintific al florii de nu-ma-uita) succes si sper sa gasesti ceva! maria, 12 ani.

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

1.cotzobel
2.mogli
3.alifie
4.Pisy
ScumpliCiu` meu
NebuniCiu` meu!
Motanelu` meu!
PuiShor mic
MatSho`
Nazdravana!
Crazy angel!
atusca,
bubu,
gogosica,
cocosel,
edutul
Lulu
micutzu
Sper ca sunt bune happy big grin